Strona internetowa dopasowana do Twoich potrzeb

Strona internetowa to swego rodzaju wizytówka Twojej firmy. Zadbaj o to, aby była nowoczesna, elegancka, prosta w odbiorze, pełna rzeczowych informacji oraz co najważniejsze działa szybko i niezawodnie. W końcu to ona mówi wszystko o Twojej firmie w sieci.

Jak przebiega współpraca

Każdy projekt strony internetowej jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Główne kroki współpracy przedstawiamy poniżej, ale to, jak będzie przebiegała nasza współpraca zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Twoich potrzeb i oczekiwań od nowej strony oraz od nas.
contact (1)
1

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas i przedstaw nam swoje potrzeby
offer
2

Oferta

Po analizie przedstawimy Ci ofertę zawierającą co najmniej 2 możliwości
landing-page
3

Projektowanie

Projektujemy i kodujemy stronę zgodnie z Twoimi potrzebami
test
4

Testy

Wykonaną stronę optymalizujemy, testujemy i uruchamiamy

Zalety naszych stron

Nic nie ukrywamy, pokazujemy co możemy Ci zaoferować, a oferujemy to, w czym jesteśmy najlepsi. Nowoczesne technologie, szybkość działania oraz optymalizacja SEO - te 3 punkty to nasza mocna strona i przewaga nad konkurencją. Stworzyliśmy dziesiątki stron internetowych, zoptymalizowaliśmy setki stron oraz sklepów internetowych w przeróżnych technologiach, dzięki czemu zdobyta wiedza została wielokrotnie potwierdzona w praktyce, a na dowód tego możesz przeczytać liczne referencje.

responsywny
design

projektowane przez nas strony dopasowane są do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych, netbookach, komputerach czy telewizorach. Dbamy o użytkowników różnych przeglądarek i systemów.

nowoczesne
technologie

przy tworzeniu strony korzystamy z najnowszych technologii, takich jak HTML5, CSS3, JS, PHP 7.x czy WordPress 5. Nasze strony są zgodne ze standardami W3C.

bezpieczeństwo
SSL

na życzenie klienta wdrażamy bezpieczny protokół SSL, który to pozwala na szyfrowanie danych przesyłanych np. za pomocą formularzy. Certyfikat SSL jest zalecany w procesie pozycjonowania czy RODO.

optymalizacja
SEO

optymalizujemy szybkość ładowania strony, parametry techniczne serwera oraz strony, optymalizujemy meta dane, nagłówki, zdjęcia oraz wiele innych czynników, które mają wpływ na pozycję Twojej strony w Google.

system CMS
WordPress

strony tworzymy na platformie WordPress, która umożliwia prostą i szybką edycję czy rozbudowę strony. Popularność i elastyczność tej platformy pozwala na dodanie takich modułów jak rezerwacja, sklep oraz wiele więcej.

Zobacz nasze przykładowe realizacje!

Nasze standardy

Decydując się na stronę internetową musisz zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Poniżej przedstawiamy Ci listę punktów, które są u nas w standardzie, a gdzie indziej niejednokrotnie musisz płacić.

Standard Kreujemy Internet

 • zdjęcia i grafiki z legalnych źródeł,
 • responsywność strony,
 • mapka z lokalizacją,
 • formularz kontaktowy podpięty pod Państwa e-mail,
 • nasze wsparcie oraz gwarancję na stronę,
 • wstępna optymalizaca SEO
 • zgłoszenie strony do indeksacji w Google,
 • poprawna instalacja strony na serwerze Klienta,
 • instrukcja obsługi strony,
 • umowa oraz faktura VAT za wykonaną usługę.

Standard konkurencji

 • zdjęcia i grafiki pobrane z sieci,
 • responsywność strony,
 • mapka, która po pewnym czasie przestaje działać,
 • formularz kontaktowy, ale nigdzie nie podpięty,
 • brak wsparcia i gwarancji,
 • optymalizacja SEO za dopłatą
 • tagi wykluczające indeksowanie w Google,
 • instalacja strony na serwerze Klienta z licznymi błędami,
 • brak instrukcji,
 • umowa o dzieło lub brak jakiegokolwiek dowodu zakupu.

Możliwości rozbudowy

Czasem prosta strona internetowa przestaje wystarczać. Za zmianami w Twojej firmie powinny podążać zmiany na Twojej witrynie. Stworzoną przez nas stronę będziesz mógł rozbudować i dodać nowe funkcjonalności. Regularne modernizacje strony to kluczowa kwestia na zmieniającym się rynku internetowym. Zadbamy o to, aby Twoja strona stale się rozwijała.

Ile to kosztuje?

cena stron internetowych zaczyna się już od 1999zł netto, ale aby poznać szczegółową ofertę DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Każdy z powyższych pakietów zawiera:


zdjęcia i grafiki z legalnych źródeł,
responsywność strony,
mapkę z lokalizacją Państwa firmy,
formularz kontaktowy podpięty pod Państwa adres e-mail,
nasze wsparcie przez okres 1 miesiąca, gwarancję na stronę,

wstępną optymalizację SEO,
zgłoszenie strony do indeksacji w wyszukiwarce Google,
instalację strony na serwerze Klienta,
instrukcję obsługi strony,
fakturę VAT za wykonaną usługę.

Najczęściej zadawane pytania

Nasi klienci zadają wiele pytań, część z nich zebraliśmy i przedstawiliśmy poniżej
 
1Ile kosztuje strona internetowa?
Koszt strony internetowej uzależniony jest od złożoności jej projektu, ilości podstron oraz dodatkowych funkcjonalności. Strony oparte o CMS WordPress są tańsze od stron pisanych całkowicie od początku. Zapoznaj się z naszym cennikiem.
2Czy będę mógł wprowadzać zmiany na stronie?
Wybierając stronę opartą o CMS WordPress będziesz miał możliwość samodzielnej edycji, modernizacji czy rozbudowy strony www. Co więcej mając zwykłą stronę za jakiś czas będziesz mógł ją rozbudować o sklep internetowy, blog lub inne elementy. Możesz też skorzystać z naszych pakietów administracji stroną internetową.
3Czy poza kosztem stworzenia strony ponoszę dodatkowe opłaty?
Korzystając z naszej usługi dostajesz gotową stronę internetową, jednak musisz wykupić serwer oraz domenę. Zalecamy również zakup certyfikatu SSL. Są to koszty coroczne i wahają się przeciętnie od 100 do 400zł rocznie.

Zapytaj nas o ofertę