Kilka słów o nas ...

Nasza firma powstała w 2017 roku. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 15 lat przez naszych pracowników, możemy konkurować z firmami, które są obecne na rynku od dłuższego czasu. Nasze realizacje są zgodne z najnowszymi trendami i standardami, które poznajemy podczas licznych warsztatów i konferencji branżowych.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów online dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. W naszej ofercie znajdują się także kompleksowe rozwiązania marketingowe, które obejmują m. in.: przygotowanie materiałów do druku, promowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, prowadzenie kampanii reklamowych czy profili społecznościowych. Oferujemy również profesjonalne usługi fotograficzne.

 

NASZ ZESPÓŁ


Damian

CEO, full-stack developer


Przedstawiamy Wam Damiana - szefa i właściciela Kreujemy Internet.
Damian od 2005 roku zdobywa doświadczenie w programowaniu stron, sklepów oraz aplikacji internetowych na takich platformach jak WordPress, Joomla, Shoper, PrestaShop, Magento oraz wiele innych. Na koncie ma setki stworzonych stron i sklepów internetowych. Posiada bardzo duże doświadczenie we wdrożeniach różnego rodzaju audytów oraz optymalizacji SEO. Prowadził również szkolenia z tworzenia i administracji stron na WordPressie oraz SEO dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz specjalistów dla takich firm i instytucji jak DevaGroup czy Uniwersytet Jagielloński.
Rzeczy trudne wykonał już wczoraj, a niemożliwe właśnie kończy. Może trudno w to uwierzyć, ale w historii działania firmy i współpracy z innymi agencjami jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby Damian nie potrafił czegoś zrobić czy naprawić. Jest specjalistą w każdym calu, a że jest duży, to tych cali ma całkiem sporo ;).
Czy wiecie co to jest CLS, TBT, FCP i LCP. No właśnie! A Damian znał je jeszcze zanim Google ogarnął żeby je wprowadzić ;). Gdy uważasz, że Twoja strona jest już gotowa, to Damian wciąż optymalizuje kolejne bajty i milisekundy, aby strona była szybsza niż rakieta.
Przez długie lata zajmował się projektowaniem, kodowaniem, optymalizacją oraz wszystkim tym, co było niezbędne podczas tworzenia strony. Teraz miłość do programowania musi dzielić z nauką nowych umiejętności zarządzania setkami maili i telefonów, które wymienia z naszymi Klientami. Damian w ciągu tylko jednej rozmowy z Klientem wie, czego ten oczekuje i potrzebuje, dzięki czemu zawsze proponuje najlepiej dopasowane rozwiązanie.
Prywatnie Damian odpoczywa pracując w ogrodzie. Ewidentnie jest osobą, która musi pracować, nie lubi leniuchować, choć z dobrych źródeł wiemy, że w sobotę zdarza mu się pospać do 10 ;). Poza firmą jego życie się kręci wokół dwóch dziewczyn - żony i córki (naszej brand hero), dla których w wolnym czasie odkopuje aparat i pstryka zdjęcia.
Silne strony Damiana to:
🔻 perfekcyjna znajomość środowiska WordPress,
🔻 wieloletnie doświadczenie,
🔻 świetna organizacja czasu pracy,
🔻 wielozadaniowość,
🔻 niestandardowe podejście do rozwiązywania problemów,
🔻 brak słowa "niemożliwe" w słowniku.

Magdalena

Creative director


Oto Magdalena, nasz creative director.
To ona prowadzi projekty Waszych stron od etapu prac koncepcyjnych, przez pierwsze szkice, projekty graficzne, po zakodowanie oraz testowanie strony i to Magda na każdym etapie dba, aby strony, które tworzymy były perfekcyjnie dopracowane pod kątem graficznym oraz były user friendly. Każdy projekt to dla Magdy dziesiątki kartek z notatkami i szkicami, screeny z uwagami i pomysłami i litry wypitej herbaty.
Jak przystało na prawdziwego dyrektora Magda doskonale zna się na tym co robi jej zespół i w kryzysowych sytuacjach wspiera nas tworząc grafiki czy pisząc kolejne linie kodu HTML, co ma też swoje minusy, bowiem Magdzie nie możemy powiedzieć, że czegoś nie da się zrobić. Z Magdą pracuje się szybko i dokładnie, zawsze wie czego chce, co niesłychanie ułatwia wszystkim pracę.
Pomimo całkowicie innego wykształcenia doskonale zna metodologię "pixel perfect" i z lubością zamęcza nią cały zespół ;). Prawniczka z wykształcenia. Dba również o to, aby prawne aspekty zawsze grały, a na Waszych stronach przypadkiem nie zabrakło rzeczy prawem wymaganych.
Prywatnie Magda uwielbia czytać, czyta właściwie w każdej wolnej chwili. Kocha podróżować i poznawać nowe smaki. Uwielbia psy, zwłaszcza te duże ;) No i najważniejsze, jest mamą naszej brand hero ;)
Mocne strony Magdy to:
🔻 linijka w oku,
🔻 wielozadaniowość,
🔻 nietuzinkowe myślenie podczas tworzenia projektów,
🔻 doskonała komunikacja z Klientami i zrozumienie ich potrzeb,
🔻 umiejętność postawienia się w roli odbiorcy strony i sprawdzenia strony pod każdym względem.

Agnieszka

graphic designer


Oto Aga! Jest grafikiem z powołania, który:
✏️ Projektuje,
✏️ Ilustruje,
✏️ Tworzy infografiki,
💃 Tańczy,
🎤 Śpiewa,
✏️ czeka na niezwykłe pomysły klientów...
... i to wszystko w jednej osobie 🚀🚀🚀 😊
Aga, w zespole odpowiada za wszystko, co wymaga zdolności plastycznych większych niż obsługa Paint, a piórkiem graficznym posługuje się niczym doświadczony malarz na płótnie. 🙈💪🏻 Zajmuje się zarówno pojedynczymi projektami graficznymi, jak i projektowaniem kompletnych identyfikacji wizualnych. Jest uważaną obserwatorką rzeczywistości, która nieustannie inspiruje ją do nowych pomysłów. 🖼️🏞️ Uważa, że forma powinna wywoływać emocje, więc ciągłe doskonali proces kreacji, zaskakuje nieszablonowym podejściem oraz nowoczesnością. Nie lubi ograniczeń, w jej portfolio znajduje się masa projektów z przeróżnych kategorii - od banerków na social media po wielostronicowe katalogi, bilbordy. Projektuje też strony internetowe i interfejsy, nie zapominając o UX. 👩‍🎨 Wszechobecnie uzdolniona artystka, lubi zatopić się także w klimaty surrealistyczne, których kreacje dają możliwość podróży w innym wymiarze, a także zmuszają do abstrakcyjnego myślenia. 🎨
Chciałaby, by Internet był ładniejszym i wygodniejszym miejscem dla wszystkich, dlatego stoi na straży estetycznych grafik 😊 W wolnych chwilach pije niezliczone pokłady herbaty, zaś czas wolny lubi spędzać na wycieczkach pośród natury.
Największe zalety Agi to:
🔻 dokładność w wykonywanej pracy,
🔻 pracowitość,
🔻 zmysł estetyczny.

Michał

front-end developer


Przedstawiamy Wam kolejną osobę z Naszego kreatywnego Teamu. Poznajcie Michała! Zasiada u nas za sterami na stanowisku WordPress Developer!
Kokpit zna jak własną kieszeń, a jeśli pojawi się coś nowego, zdobywa wszystkie informacje na ten temat z prędkością odrzutowca :)
Tworzy świetnie wyglądające i bardzo praktyczne strony internetowe oraz sklepy. Jego projekty są świetnie zoptymalizowane, jakby mógł startować w wyścigach ładowania szybkości stron, konkurencję zostawiłby daleko w tyle!
Zabezpieczenie jak w banku – dla Michała nie jest ważne to czy dzielisz się z odbiorcami na stronie swoją pasją, czy sprzedajesz silniki do odrzutowców. Haker nie ma prawa wstępu!
Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Przelewa Twój pomysł bezpośrednio na każdą przeglądarkę. Widoczny nagłówek, trzy kafelki, ciekawy opis, formularz kontaktowy? Michał ogarnia to z (prawie) zamkniętymi oczami! O nawigacyjnym menu oraz stopce, gdzie zawiera najważniejsze informacje już nie wspominamy!
Nasz kolega nigdy nie zapomina o tym, żeby strona równie fantastycznie wyglądała na tablecie czy smartfonie :) W pracy Michał jest zawsze pomocny, problemy nierozwiązane błyskawicznie zamienia w rozwiązane :) Pogadać z nim można na każdy temat.
Po pracy lubi pograć w planszówki, oglądnąć ciekawy film czy wybrać się w krótką lub dalszą podróż albo przynajmniej krótki spacer.
Największe zalety Michała to:
🔻 dokładność w tym, co robi,
🔻 ma „to coś” w swoich projektach,
🔻 WordPress to jego pasja, a to najważniejsze w jego pracy.

Konrad

front-end developer


Poznajcie najmłodszego członka naszego zespołu - Konrada! Jest front-end developerem w Kreujemy Internet i pracuje nad tworzeniem stron internetowych dla naszych klientów z wielu branż. Zajmuje się szerokim zakresem prac, od wprowadzania drobnych poprawek po pisanie gotowych stron od zera - jego kod jest na pewno czystszy niż biurko. ;p
Przy realizacji stron lubi zwracać uwagę na szczegóły, bo uważa że to one grają najważniejszą rolę w projekcie. Rozmawiając z Konradem przygotujcie się więc na rozmowę o każdym szczególe strony, bo projekty Konrada zawsze są zrobione na tip-top.
Po godzinach lubi doszkalać się w dziedzinach UI i UX, aby strony, które robi dostarczały jak najlepszych doświadczeń dla użytkowników. W czasie wolnym Konrada można spotkać na siłowni (na którą usilnie próbuje nas namówić, ale cóż...), a jego ulubionym transportem jest rower (widać, że to młode pokolenie :p). Za to w jesienno-zimowe wieczory wybiera partyjkę w CS'a lub chillowanie przy Netflixie (i to rozumiemy!).
Mocne strony Konrada to:
🔻 perfekcyjna znajomość ACF,
🔻 niezwykła staranność o optymalizacę strony pod kątem SEO,
🔻 dokładność działania.

Magdalena

new business manager


Magdalena jest naszym new business managerem.
Kierunek studiów, który ukończyła to Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i może to tłumaczy zamiłowanie naszej Madzi do mówienia. Jest naszym dobrym duszkiem, który potrafi rozładować najbardziej nawet napiętą atmosferę ;). Magdalena jest najczęściej pierwszą osobą z naszej firmy, z którą Klienci mają kontakt.
Ostatnio Magda swoje pierwsze kroki zaczęła stawiać w Social Media i to w tym czuje się najlepiej. W przyszłości chce rozwijać się w tej branży i zostać ekspertem od marketingu online. Uwielbia „buszować” po Internecie, dzięki czemu zawsze jest na bieżąco z nowinkami. Uzależniona od Instagrama i Facebooka (Magda wie wszystko, kto, gdzie, kiedy, z kim, a także prowadzi tajne fejsowe i instagramowe operacje obserwacyjne naszej konkurencji ;)).
Miłośniczka książek life’stylowych, swoją pasję odnalazła w malarstwie abstrakcyjnym. Z łatwością omija przeszkody jakie los stawia na jej drodze i zawsze dąży do upragnionego celu.
Mocne strony Magdy to:
🔻 umiejętność prostego wyjaśniania skomplikowanych rzeczy,
🔻 wytrwałość w dążeniu do celu,
🔻 Facebook i Instagram.

Współpracujemy z innymi firmami
Dzięki współpracy z innymi firmami, możemy w Twoim imieniu dokonać wszystkich formalności związanych z rejestracją strony, jej opublikowaniem w internecie, a także stworzyć dla Ciebie projekty materiałów reklamowych oraz zająć się ich wydrukowaniem. Współpracujemy z:

paper-small

drukarnią

branding

firmą wytwarzającą gadżety reklamowe


Masz pytania? Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

+48 609 773 883
kontakt@kreujemy-internet.plZUFALI NAM